Logo

7 Листопада 2018, 13:48

У Долині ремонтують головне транспортне кільце (фотофакт)

Днями дорожники розпочали ремонт головного транспортного кільця Долини, котре разом з острівцями має суттєво покращити безпеку руху.

Про це  на своїй сторінці повідомив міський голова Долини Володимир Гаразд.

Бюджетом міста ще з минулого року передбачено 300 тисяч гривень фінансової участі у цих роботах.

 "Ми разом зі Службою автомобільних доріг прагнемо, аби ця розв’язка мала сучасне європейське обличчя: з пониженою робочою основою, добрим освітленням та повною інформацією для учасників руху. Міська рада ще раніше встановила тут достатньо камер відеонагляду, що цілодобово записують і передають інформацію для диспетчера міста.  Дякую керівництву САД, зокрема Василю Буджаку та Liubomir Semaniv, дякую виконавцям - фірмі «ПБС», проектній організації Andriy Koman, заступнику Руслані Гаврилків та депутатам міськради за підтримку", - йдеться у повідомленні міського голови Долини.

Відтак, Володимир Гаразд додав, що у перспективі безпековим проектом реконструкції Н-10 у Долині передбачено влаштування чисельних острівців безпеки, звуження доріг, влаштування третьої смуги на вокзал.

Також передбачається будівництво ще однієї сучасної кільцевої розв’язки біля лікарні, на що бюджетом 2018 передбачено 800 тис. грн фінансової участі.