Logo
28 Лютого 2019, 12:17

У Франківську на благодійному маркеті збиратимуть гроші хворому хлопчику

Сьогодні, 28 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо благодійного дизайн-маркета Help Shop.

Благодійний захід проходитиме у суботу, 2 березня, з 12 по 20 годину в Унверситеті Короля Данила, інофрмує Типовий Франківськ.

За словами організаторів, дизайн-маркет Help Shop має на меті зібрати кошти для хворого Іллі Максимова. У хлопчика гострий гломерулонефрит (нирки не виконують своїх функцій).

Сім’я хлопчика заборгувала ізраїльській клініці близько 100 тисяч гривень за лікування, втім гроші потрібні й на майбутні процедури.

Координатор дизайн-маркету Help Shop Ярослав Коник, відзначив, що у суботу на заході працюватимуть магазини, майстри та музиканти.

Співорганізаторка заходу Христина Тимків подякувала за співпрацю Університету Короля Данила та учасникам дизайн-маркету.

«Ми намагаємось допомогти своєю музикою тим, хто цього потребує, хочемо засвітити надію в очах людей, у яких її майже немає», - розповідає Тарас Бойчук, лідер гурту «Сни Дріди».

Благодійники наголошують, що на заході буде насичена програма, музика від ді-джеїм та фотозона. Вхід вільний.

«Сподіваємось на те, що захід збере велику кількість людей з чистими серцями, які готові допомогти», - резюмував співорганізатор Віталій Бирчак.

Схожі заходи планують проводити щосезонно. Також хлопчику можна допомогти, надіславши кошти за реквізитами:  5168 7427 0339 0124 Максимова Надін Любомирівна.


Схожі Новини