Logo

21 Січня 2019, 12:16

У Франківську на новий комунальний маршрут виїхало 8 автобусів

Сьогодні, 21 січня, на вулиці Івано-Франківська виїхав ще один комунальний маршрут – №41.

Тепер 8 новеньких автобусів обслуговуватимуть франківців за сполученням «Каскад-Онкодиспансер», інформує прес-служба міської ради.

А на вихідних, на прохання мешканців, заїжджатимуть ще й на міське кладовище. Автобуси обладнані усіма сучасними деталями, для безпеки в салоні встановлено навіть відеоспостереження.

Загалом, КП «Електроавтотранс» вже повністю отримало нову партію автобусів – 12 «Богданів».

Керівник «ЕАТ» Віталій Голутяк розповів, що наступним комунальним маршрутом буде «Пасічна-Крихівці», кінцева схема руху не затверджена. проблем з водіями наразі немає. Набрати працівників на автобус набагато простіше, ніж на тролейбус. Адже, якщо водій має досвід роботи і відповідну категорію, то підготовка триває кілька днів.

Керування новим автобусом достатньо просте, головна завдання, зізнаються водії, прилаштувати габарити автобуса до франківських вуличок.

Крім того, вже відбувся тендер на закупівлю ще 12 автобусів підвищеного комфорту. Після оновлення рухомого складу на «ЕАТ» на 23% зріс платний пасажиропотік. Тобто люди позитивно оцінюють покращення умов і все більше надають перевагу комунальному транспорту.

За словами міського голови, наступного у місті планують збільшити кількість нових автобусів до 50 одиниць.

Щодо тролейбусівцього року матимемо 29 новеньких білоруських тролейбусів за угодою з ЄБРР.

Схожі Новини