Logo

12 Лютого 2019, 18:00

У Франківську управління держпраці і юстиції виявлятимуть неплатників аліментів

Сьогодні, 12 лютого, відбулася прес-конференція Управління юстиції по підведенні підсумків роботи органів державної виконавчої служби за січень 2019 року та за результатами роботи 2018 року.

Під час прес-конференції підписано меморандум для ефективної роботи управлінь для виявлення неплатників аліментів, інформує Типовий Франківськ.

«Мета меморандуму - працевлаштовувати осіб, які сплачують аліменти. Ми готові співпрацювати з Управлінням юстиції. На обліку центру зайнятості перебувають 30 осіб, що сплачують аліменти. По області є тисяча вакансій, на які ми можемо працевлаштувати осіб, що потребують роботи. Також маємо 7 ліцензованих професій, на які можемо перекваліфіковувати», - додав Василь Цимбалюк, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

«Ми зацікавлені в тому, щоб людина працювала. Аліменти становлять 20% від заробітньої плати. Для того, щоб відрахування було більшим для тієї сім`ї, яку особа залишила потрібно, щоб боржник працював і отримував хоча б мінімальну заробітну плату», - додав Василь Цимбалюк.

Крім того, фахівці закликали працедавців переглянути угоди із своїми працівниками та укласти, якщо таких нема.

​Адже штрафна санкція становить 30 мінімальних зарплат, наразі це більше 125 тисяч гривень.

Схожі Новини