Logo

4 Грудня 2018, 14:14

У Франківську салон краси оштрафують за неоформлених працівників, які надавали послуги манікюру

Фахівці Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели інспекційне відвідування в одному із салонів краси Івано-Франківська.

Інспектори праці спільно з працівниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області та працівниками Головного Управління Державної фіскальної служби в області викрили неоформлених працівників, які надавали послуги манікюру, інформує прес-служба управління Держпраці.

Відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За допущені порушення законодавства про працю на роботодавця буде накладено фінансові санкції.

Нагадаємо, підприємства, які не оформили своїх працівників, повинні сплатити штраф 111 690 грн за кожного неналежно оформленого працівника.