Logo
11 Лютого 2019, 20:39

У Франківську студентський простір Paragraph виграв багатотисячний грант

Проект «Облаштування студентського простору Paragraph» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника став одним із трьох переможців конкурсу на облаштування студентських просторів програми «Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів».

Про це повідомляє прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника, пише Типовий Франківськ.

Вже цього місяця команда Paragraph отримає фінансову підтримку від Британської Ради в Україні в сумі 20 000 гривень на облаштування та оновлення студентського простору для коворкінгу в університеті. Координатором проекту є студент-міжнародник університету Віктор Лесик.

«Ця перемога ще більше зміцнила наші власні лідерські компетенції в створенні соціальних ініціатив. Ми здобуваємо і обмінюємося досвідом, набуваємо навичок, необхідних для розвитку громадських студентських організацій, » – зазначив Віктор Лесик.

Головна мета проекту – облаштування комфортних умов для індивідуальної та командної роботи, навчання та відпочинку, організації освітніх та культурних подій у студентському просторі Paragraph.

Участь у програмі Британської Ради взяли 60 представників органів студентського самоврядування з різних університетів України. Переможцями також стали проекти Ужгородського національного університету та Запорізького національного університету.