Logo
9 Лютого 2019, 14:33

У Франківську відзначили третю річницю створення патрульної поліції

Три роки тому дві сотні полісменів перед прикарпатською громадою урочисто склали Присягу – служити і захищати.

З цієї нагоди кращих патрульних нагородили подяками і грамотами обласного главку поліції, облдержадміністрації та облради, Івано-Франківської міської ради і Департаменту  патрульної поліції. 

Патрульних поліцейських привітали начальник Головного управління  Національної поліції в області Володимир Голубош, керівники обласної державної адміністрації, обласної та Івано-Франківської міської рад. 

Зокрема, Володимир Голубош подякував поліцейським за самовіддану службу, побажав їм міцного здоров’я, професійного росту, злагоди і благополуччя в сім’ях.

Також патрульних привітали заступник голови  ОДА Роман Маланій і перший заступник голови міста Івано-Франківська Микола Вітенко, які наголосили на важливості реформування правоохоронної системи на теренах Івано-Франківщини та висловили впевненість, що рівень безпеки громадян буде зростати. 

З нагоди свята кращих франківських патрульних нагородили подяками і грамотами обласного главку поліції, облдержадміністрації та облради, Івано-Франківської міської ради і Департаменту  патрульної поліції. А начальник ГУНП в області Володимир Голубош вручив командирові взводу Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області капітанові поліції  Дмитру Рижку відзнаку МВС України – іменну вогнепальну зброю.