Logo
9 Лютого 2016, 19:45

У франківській ратуші планують відкрити оглядовий майданчик та зробити кінозал (ФОТО)

В Івано-Франківську продовжуються реставраційні роботи міської ратуші. Тут планують створити туристично-інвестиційний центр, кінозал, представницький кабінет міського голови та оглядовий майданчик.

Ratusha_Ivano-Frankivsk

Вже зроблена певна частка ремонту у підвальних приміщеннях, де в новому центрі екскурсійні групи зможуть ознайомитись з експозиціями з культурного та історичного життя міста, крім того, облаштують кінозал для перегляду відеоматеріалів та презентацій, повідомляє прес-служба МВК.

Поряд з туристично-інвестиційним центром у планах щодо реконструкції Ратуші є також створення оглядового майданчика, представницького кабінету міського голови для офіційних прийомів, відповідної зали для протокольних засідань міського парламенту.

ратуша2

На часі проведення відповідних геологічних та архітектурних розвідок, які б вказали на особливості реконструкції будівлі. Відтак це дозволить укласти угоду з проектною організацією, яка задовольнить усі вимоги щодо повної реставрації споруди. Слід вважати й на те, що така проектна організація повинна володіти відповідними дозволами на роботу з історичними об’єктами. Під час робіт варто зважати і на Івано-Франківський краєзнавчий музей, який розташований у приміщенні Ратуші. Тому усі роботи повинні бути організовані без шкоди фондам музею.

ратуша3

Мер Івано-Франківська оглянув усі приміщення, які підлягають реконструкції, та висловив своє бачення їхнього функціонального втілення. Підсумовуючи перевірку, він зауважив, що для громади важливо зберегти автентичність «візитівки» міста і при цьому вивести її з аварійного стану. Тому ремонтні процеси відповідатимуть саме таким принципам.

ратуша

З огляду на великий фронт робіт та значний кошторис, усього одночасно зробити не вдасться, але очільник Івано-Франківська сподівається, що вже цьогоріч місто зможе потішити своїх туристів оглядовим майданчиком на Ратуші.