Logo

6 Травня 2019, 15:55

У франківській дитячій лікарні відкрили побутове приміщення для працівників лабораторії

Сьогодні, 6 травня, в Івано-Франківську відкрили приміщення для працівників лабораторії та кабінет для лікарів катамнестичного кабінету у міській клінічній дитячій лікарні.

Директор закладу Ольга Бойчук каже, відколи в лікарні працює лабораторія, її працівники не мали де переодягнутись, тож, робили це в приміщенні лабораторії, а це неприпустимо з точки зори санітарних норм, пише Типовий Франківськ.

За кошти закладу тут зробили ремонт і відкрили побутове приміщення для працівників лабораторії. Тепер тут є шафки, працівники також можуть поїсти та відпочити у кабінеті.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додає, надзвичайно важливо, щоб були відповідні умови праці, а особливо у спеціалістів дитячої лікарні.

«Ми поступово ремонтуємо лікарню, і вона стає кращою, з новим обладнанням та ремонтами. Далі ремонтуватимемо хол, працюємо над новими меблями. Загалом почали роботи з заміни вікон, дверей. Втім мені хотілось би, щоб це, звісно, було швидше», - коментує Руслан Марцінків.

Ольга Бойчук додає, що це було приміщення кафедри, а після ремонтів його підлаштували для лікарів катамнестичного кабінету.

Тут працюватиме імунолог, логопед, психолог та невролог. Він розташований поруч із обладнаним катамнестичним кабінетом.

 

Схожі Новини