Logo
30 Квітня 2020, 19:21
Теги: МКЛ

Для хворих з COVID-19 у одній з франківських лікарень облаштовують окремий під'їзд

Сьогодні, під час традиційного «медичного четверга» міський голова Руслан Марцінків здійснив перевірку стану облаштування нового під’їзду в МКЛ №1, що на Матейки.

Про це повідомила пресслужба міського голови, пише Типовий Франківськ.

МКЛ №1 є однією з лікарень, яка приймає пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19.

Вже декілька тижнів поспіль там проводяться ремонтні роботи з облаштування додаткового під’їзду до лікарні, який би унеможливив перехресне надходження пацієнтів з вірусною хворобою та з іншими недугами. Завершення облаштування планується вже на наступному тижні.

«Новий під’їзд з вулиці Матейки облаштовується відповідно до задумки, щоб автомобіль швидкої допомоги, що доставлятиме осіб з підозрою на коронавірус, контактував лише з профільним медичним персоналом в діагностичному відділенні. Такий розподіл допоможе зменшити вірогідність зараження пацієнтів з хворобами, що не стосуються коронавірусної інфекції. Для цього будівельники, в найкоротші терміни, викладають проїзну ділянку. На вході до лікарні також встановлюють металеві пандуси» – розповідає заступник головного лікаря МКЛ №1 Ярослав Кобиляк.

Ремонтні роботи продовжуються не зважаючи на карантин, адже вони проводяться на свіжому повітрі та не заборонені в час введеної надзвичайної ситуації. Майстри дотримуються усіх карантинних заходів, мають захисні маски, рукавиці та дотримуються необхідних вимог за кількістю, а також, по можливості, дистанції.

«Ця лікарня не була пристосована до прийому пацієнтів з коронавірусом. Місто, меценати та, безперечно, волонтери згуртувались у боротьбі проти вірусу, та допомагають лікарням медикаментами, засобами захисту та ін. Роботи активно тривають, та проводяться згідно з усіма вимогами. Ми маємо всі розуміти, що біда, яка нас спіткала – поки що надовго. Я згідний, можливо ці заходи потрібно було зробити раніше. Але, як то кажуть, краще пізно, ніж ніколи» – коментує міський голова Руслан Марцінків.

 

Схожі Новини