Logo
18 Березня 2015, 13:15

У Франківську активісти допомогли затримати п'яного водія вантажівки (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську член громадського формування з охорони правопорядку "Штаб" Геннадій Чудак разом із товаришами виявили та допомогли затримати правопорушника.

водій1

За словами Чудака, він виїжджав із Івано-Франківська вулицею Коновальця. Його увагу привернув вантажний автомобіль "Газ", який рухався попереду й підозріло маневрував. Коли "газелька" зупинилася на узбіччі, активісти вирішили поспілкуватися з водієм. Під час розмови чоловіки запідозрили, що водій може бути напідпитку, і викликали інспекторів ДАІ, пише ГК.

Коли приїхали працівники Державтоінспекції, водій почав вести себе неадекватно. При огляді автомобіля під кріслами у салоні виявили пляшки з-під горілки та пива. За словами водія, він лише "випив 50 грам". Згідно із документами, вранці водій пройшов медогляд і лікар допустив його до кермування.

Коли водія привезли у обласний наркодиспансер для медичного обстеження, він спочатку відмовлявся показати працівнику міліції своє посвідчення водія.

Медична експертиза засвідчила: водій перебуває у стані алкогольного сп'яніння. Алкотестер "Драгер" показав 1,7 проміле.

Подальшу долю горе-водія вирішить суд. Страшно уявити ймовірний розвиток подій, якби водій ще увесь день кермував автомобілем і розвозив молочні продукти.

водій2

водій3 водій4 https://youtu.be/RCCD2yNgzQ0 https://youtu.be/85LQX7AamZQ