Logo

7 Квітня 2015, 22:05

У Франківську близько двох тисяч школярів, спортсмени, мер та губернатор влаштували «Руханку» (ФОТО)

Сьогодні в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я у Франківську «Руханку». Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та видатні спортсмени Прикарпаття разом із школярами виконали 12 загально-розвиваючих вправ.

1

До слова, розпочали з кількахвилинним запізненням – чекали на Анушкевичуса та Гончарука. Начальник управління молоді і спорту Ростислав Микитюк намагався «розігріти» спортсменів популярною з часів Майдану кричалкою «Хто не скаче, той москаль!». Всім сподобалось, пише Бліц-Інфо.

Мер Івано-Франківська прийшов на спортивний захід у сорочці та мештах. Щоправда, вдягнув зверху футболку з логотипом «Руханки» через яку просвічувався галстук.Гончарук ж натомість дотримався дрес-коду і вдягнув кросівки та спортивний костюм. Не забув очільник краю й про обов’язкову патріотичну символіку. Тож вчепив на спортивку з боку серця, синьо-жовтий бантик.

Решту відомих учасників теж вдяглися у спортивне. Як і передбачалось, «Руханку» розпочав Гончарук,  за ним міський голова Івано-Франківська та відомі спортсмени -Федір ХашаловОльга ВірастюкВолодимир РійНазар ПавлівЛюдмила Лузан та Віталій Мерінов. Кожен виконував одну нескладну вправу.

Як зазначив Ростислав Микитюк, ініціатива проведення «Руханки» належить Міністерству молоді та спорту України і голові Фонду волонтерів України Тимофію Нагорному. Акція відбулась у рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я та Всеукраїнського проекту «Здорова нація – сильна Україна» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Такі ж «Руханки» одночасно проходили майже всіх містах України. А все заради популяризації здорового способу життя, об`єднання українців заради миру та демонстрації української здорової нації.

Загалом, у спортивному дійстві взяли участь близько двох тисяч осіб. А наостанок учасники виклали на площі слово «МИР», адже саме миру в  Україні був присвячений цей захід.

2

3

4

5

6

7

8

10

10

11

13

14

15

17

18

19