Logo

17 Липня 2018, 16:40

У Франківську депутат закидав керівника міського перинатального центру сухарями, вимагаючи його звільнення

Депутат міської ради Андріан Волгін 17 липня прийшов у кабінет завідувача “Міського клінічного перинатального центру” Сергія Стефанко та заявив, що хоче покатати його у смітнику. Депутат заявив, що для пологового придбали застарілий УЗД-апарат. Мовляв за ті кошти можна було купити новий 2018 року випуску.  Натомість, за його словами, керівник пологового закупив в три рази дорожчий. Завідувач “Міського клінічного перинатального центру” Сергій Стефанконаголосив, що закупівля відбулась через систему "Прозоро". Після цього Андріан Волгін запропонував С. Стефанку написати заяву на звільнення.
"Керівник перинатального центру, який закупив апарат УЗД за 2млн, ціна якого 600тис.,(файний має загар після відпустки!!! На даний час втік з робочого місця!!", - йдеться у дописі депутата А. Волгіна, до якого додане відео розмови :
Як писав депутат Андріан Волгін на своїй сторінці у соцмережі Перинатальний центр закупив «супер» обладнання у вигляді застарілого, того, що вийшов з виробництва -апарату за 2,3 мільйона гривень.
"Це ціна, яка в 3,5! рази завищена і практично дорівнює ціні дійсно новітнього УЗД-апарату 2018 року випуску (ще й на памперси залишилося б на років 2-3)! І це для наших вагітних жінок і немовлят, за наші з вами бюджетні гроші! Подробиці - викладаю далі. Коли, ваші дружини (якщо на рівних правах) будуть народжувати вам дітей, лежати в палатах того перинатального центру на їх «прекрасних» матрацах, ось тоді запитайте себе, чому? Чому у нас в країні практично вже прийнято так безбожно красти? Безбожно, з благословення та навіть освячення церквою !!!! Звичайно, ми всі знаємо , що священика і мера теж «ввели в Оману» щодо того, що куплений апарат супер новітній і гідний 2,3млн.грн. А в реальності, апарат, що був куплений (і так урочисто посвячений) вийшов з виробництва, його максимальна вартість зараз - 640тисяч гривень (і продавці ще знижку обіцяли зробити при «контрольній закупівлі»). А за 2,3 млн.грн. можна було купити новий УЗД-апарат Toshiba 2018 року випуску, і ще й гроші б залишилися близько 200 тис. грн )) Дуже яскравий приклад наочного пояснення того, чому ми всі так живемо в нашому спільному домі .. який називається країною. Соромно, просто соромно", - йшлося у длписі депутата.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram