Logo
12 Квітня 2019, 19:19
Теги: поліція

У Франківську діти разом із поліцейськими вчилися надавати домедичну допомогу

Працівники ювенальної поліції спільно з фахівцями «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» провели теоретичні та практичні заняття для учнів під назвою «I can HELP you» («Я можу тобі допомогти»).

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області сьогодні, 12 квітня, медики вчили учнів 9 та 11 класів Івано-Франівська надавати першу домедичну допомогу.

Про це повідомляє прес-служба поліції, пише Типовий Франківськ.

Головною метою акції – навчити дітей правильно і швидко надати першу домедичну допомогу тим, хто її потребує. Адже від своєчасного і правильного надання першої невідкладної допомоги залежить життя постраждалого.

Завідувач навчально-тренувального відділу Мар'яна Перчик та інструктор Ігор Білик навчали дітей проводити серцево-легеневу реанімацію, надавати допомогу при втраті свідомості, зупиняти критичні кровотечі, звільняти дихальні шляхи від сторонніх предметів.

Мар'яна Перчик звернула увагу учнів, що надавати таку допомогу можуть усі, хто пройшли спеціальне навчання та здатні допомогти до приїзду медиків. Пояснила, що допомогти іншому треба так, щоб не нашкодити ні йому, ні собі.

Після теорії школярі тренувалися на манекенах: накладали джгут при кровотечі та надавали допомогу постраждалим внаслідок ДТП.

По закінченню навчань учасники отримали відповідні сертифікати.

 

Схожі Новини