Logo
30 Квітня 2015, 16:31

У Франківську для дітей-аутистів облаштують сенсорну кімнату

Проблема дітей із особливими потребами – на сьогоднішній день є важливою і актуальною, оскільки протягом багатьох років їй не надавали значення, залишаючи батьків сам на сам з проблемою.

аутизм

Зокрема у Івано-Франківську великою проблемою є відсутність закладів, де  діти з особливими потребами могли би реалізувати себе, пише  Бліц-інфо.

ГО «Світанок» на Прикарпатті працює вже чотири роки, він об’єднує батьків дітей з аутизмом та іншими логічними та мовленнєвими розладами.  Під час круглого столу який відбувся у грудні минулого року, було прийнято рішення створити на базі Угорницької школи-інтернату навчально-виховного комплексу або експериментальної школи для дітей з особливими потребами. Та приміщення потребує ремонту і облаштування.

За словами голови ГО «Світанок» Анастасії Голинської, у травні в рамках підготовки до підписання договору по проекту "Облаштування сенсорної кімнати для дітей з аутизмом та іншими психо - мовленнєвими розладами розвитку" в Івано-Франківськ приїдуть представники посольства Німеччини. Про це активісти повідомили на сторінці ГО у Facebook.

Схожі Новини