Logo

16 Квітня 2019, 10:37

У Франківську для прибирання могил до Велекодня запустили додаткові маршрути до кладовища

В Івано-Франківську напередодні Великодніх свят забезпечать перевезення мешканців до клаждовищ для прибирання могил.

Про це під час оперативної наради повідомив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк, пише Типовий Франківськ.

Увесь наступний тиждень з 22 квітня маршрут №55 додатково їздитиме до кладовища. У свякові дні до кладовища курсуватимуть комунальні маршрути №55 та №41К з 27-30 квітня.

Маршрут №55 «Крихівці – АС-2» (10 автобусів) курсуватиме до кладовища з 9:08 до 17:13 год. 

Маршрут №41К «Каскад - Онкодиспансер» (6 автобусів) 27-30 квітня курсуватиме до міського кладовища відповідно до своїх графіків вихідного дня.

Міський голова Руслан Марцінків закликав іванофранківців прибрати могили рідних.

"Багато неприбраних могил, особливо недавніх. Мені соромно, йдемо по кладовищі, а могили захаращені особливо свіжі. Даємо транспорт і маєте можливість з понеділка по четвер прибрати", - закликав містян очільник міста.

"Це тягне за собою ряд неприємностей. Тим більше це вже відповідальність рідних, особиста справа розпорядника могил. Все інше ми прибираємо самі", - наголосив директор КП "Міська ритуальна служба" Андрій Хруник.

Крім того, до міського кладовища курсуватимуть маршрути №37 та №38. А 27-29 квітня маршрут №38 з 10:00 год. на прохання франківців продовжено до Дем’янового Лазу.

 

 

Схожі Новини