Logo
23 Квітня 2019, 14:06
Теги: спорт, гроші

У Франківську для створення обласного КП "Хет-трик арена" потрібно близько мільйона гривень

Сьогодні, 23 квітня, розпочалося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Під час комісії розглянули питання про "Утворення обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради «Хет-трик арена» та Статут обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради «Хет-трик арена», пише Типовий Франківськ.

"Виноситься проект Хет-трик арена. Є багато питань по статуту. Вчора я був в голови обласної ради й ми зробили поправки. Основне питання це частки, які має місто, обласна рада та Федерація футболу Івано-Франківської області. На сьогоднішній день має бути прописано в статуті, що власники часток не мають претензій на безоплатне використання. В такому форматі обласна рада має частково давати кошти на зарплату, ми це вивчаємо",- відзначив начальник управління спорту  ІФ ОДА Орест Оклієвич. 

Так, керувати новим комунальним підприємством буде обласна рада Івано-Франківська, зокрема, управління спорту. Для того, щоб підприємство  існувало  треба внести правки. В цьому є проблема, адже є три власники.

"Пропоную віддати цей стадіон ДЮСШ Прикарпаття, але виникне багато питань в міста. Чому віддали Федерації футболу, і якщо зробимо навпаки, то теж будуть претензії. Пропоную внести поправки в цьому рішенні",- додав Оклієвич.

Для створення цього підприємства буде потрібно мільйон гривень для статутного капіталу. Але це не є основна сума. Хто має надати із власників таку суму ще вирішуватимуть.

"Нам потрібно 4 працівника. За нашими підрахунками витрати на місяць складуть 50 тисяч гривень. 60% часу ми віддаємо цю споруду безкоштовно дітям , - відзначив заступник директора Федерації футболу Тарас Клим.

Втім посадовці визнають, що для повноцінного утримання  підприємства потрібна допомога від міста і обласної ради. Тож запропонували, щоб обласна рада давала з бюджету 20 тисяч гривень.

Питання винесли на сесію Івано-Франківської обласної ради.

Схожі Новини