Logo
13 Березня 2019, 14:03

У Франківську два магазини попались на продажі алкоголю неповнолітнім

12 березня став "чорним" днем для двох торгових закладів міста.

Усе через те, що робоча група з питань виявлення продажу алкоголю неповнолітнім зафіксувала продаж алкоголю неповнолітній особі в магазині "Ірина", що знаходиться за адресою: вул. Тарнавського, 36/б.

На місце події було викликано патрульну поліцію та відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в області для встановлення особи та складання протоколу, інформують у спільноті Тверезий Франківськ.

Під час ознайомлення із дозвільною документацією на реалізацію алкогольних та тютюнових виробів з'ясувалося, що в закладі є алкоголь невідомого походження на розлив в скляних бутлях документи на який представники закладу так і не змогли надати, що викликає сумніви у його якості.

Того ж вечора в мікрорайоні "Каскад" було виявлено ще один недобросовісний заклад під назвою торговий павільйон "Діана", що розташований на вул. Івасюка.

Представниками КП "Муніципальна Варта" та Відділом ювенальної превенції складено протоколи за статтею 156 (2) кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім.

"Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними", - йдеться у повідомленні.

Схожі Новини