Logo
11 Березня 2019, 19:00

У Франківську хочуть відремонтувати екологічну станцію

У міському бюджеті передбачили кошти для провдення ремонтних робіт в Івано-Франківській міській дитячій екологічній станції.

Приміщення екологічної станції та теплиці, де вирощують рослини, потребують ремонту.

Цього року в міському бюджеті закладено кошти, щоб розпочати приводити приміщення закладу до ладу, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу міської ради.

"Оглянули приміщення станції і стан теплиць. Ремонту тут справді не було давно і він тут дуже необхідний. Хочемо, щоб у станції також була зала для навчання, проведення різноманітних майстер-класів і семінарів. Важливо раціонально підійти до завдання, адже в період шкільних канікул екологічну станцію відвідує надзвичайно велика кількість дітей", - поділилася секретар ради Оксана Савчук.

На території дитячої екологічної станції вже 4 роки живе лелека, якого врятували діти. Птаха підібрали недалеко біля лісу в Тернопільській області. Через зламане крило лелека вже не може літати, проте чудово вживається разом із курми та півнем породи брама.

Крім того, на території екологічної станції є тераріум. Під час екскурсій діти мають можливість дізнаватися цікаву інформацію про плазунів і бачити їх наживо.