Logo
17 Квітня 2019, 11:34
Теги: автобус

У Франківську компанія "УкрЄвроМаз" презентувала автобус

Сьогодні, 17 квітня, в КП "Електроавтотранс" презентували автобус МАЗ 206.

Як розповіли в Електроавтотрансі, його можуть придбати як службовий автобус для того, щоб водії зранку мали чим добратися на роботу, пише Типовий Франківськ.

"Привезли показати автобус, що є на ринку. Автобус каркасного типу, дозволяє водієві без перешкод здійснювати перевезення пасажирів. Ціна його залежить від комплектації. Той, який презентуємо коштує 90 тисяч євро", - зазначає Вадим Кондрат, представник компанії "УкрЄвроМАЗ" -  офіційного дилера компанії МАЗ в Україні.

Вадим Кондрат додає, автобус показують усім містам. Це транспортний засіб середнього класу, в якому є 27 місць сидячих і 40 стоячих місць, а також пандус для колясок.

"Місто за минулі 2 роки придбало досить багато автобусів. Ми розглядаємо автобус такого типу для того, щоб ми могли розвозити водіїв на роботу, як службовий транспорт Електроавтотранс. При виборі службового транспорту звертатимемо увагу і на ціну. Вже понад місяць працюємо над цим питанням, оскільки "Богдан" вже відпрацював своє. Потрібен саме службовий транспорт для потреб працівників", - коментує заступник директора КП "Електроавтотранс" Андрій Тютюнник.

Схожі Новини