У Франківську медики та освітяни вийдуть на загальноміський мітинг

Сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів нараду з медиками та освітянами щодо недостатнього фінансування галузей державною субвенцією.

У результаті зустрічі  працівники медицини та освіти вирішили 27 березня о 14:00 годині зібратись на площі біля адмінбудинку.

“Погодились з тим, що єдина можливість вплинути на ситуацію та достукатись до уряду – загальноміський мітинг. Таке звернення вже адресувала сесія міськради, але у відповідь отримали формальну відписку. Отож, працівники медицини та освіти вирішили 27 березня о 14:00 годині зібратись на площі біля адмінбудинку. Акція відбудеться таким чином, аби не зашкодити освітньому та лікувальному процесу в місті.

Для початку створимо робочу групу, що опрацює всі деталі і сформує резолюцію, з якою колегіально звернуться до державної влади. Зараз є розуміння серед працівників, що зарплатні на увесь рік не вистачить і це велика проблема. Якщо зараз цього ще не відчутно, то вже наприкінці літа можемо зіткнутись з дефіцитом. Якщо держава делегує на місця свої реформи, то нехай буде добра забезпечити належне фінансування”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram.

382 2

Залишити Коментар