У Франківську мешканці виступили проти будівництва житла для учасників АТО

Відбулись громадські обговорення щодо коригування детального плану території для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вул. Гната Хоткевича.

Про це повідомив депутат міської ради Віталій Мерінов.

На голосування було поставлено три питання. По першому мешканці виступили проти будь-якого будівництва: з 91 чол проголосувало 79, тільки 4 чол «за».

Опісля одноголосно проголосували за спорудження скверу на даній ділянці та звернулись до міського голови, щоб той запропонував учасникам АТО інші земельні ділянки.

Згідно з проектом ДПТ, який раніше оприлюднили у газеті «Західний кур’єр»,  у районі вулиці Хоткевича побудують новий житловий масив, розрахований на півтори тисячі жителів.

Дозвіл на розробку ДПТ Івано-Франківська міська рада надала 20 червня 2017 року. Пізніше, у листопаді, департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини розпочав процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту ДПТ для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вулиці Гната Хоткевича.

Згідно ДПТ, площа впорядкованої ділянки становить 24 787 м кв, загальна площа квартир – 35 520 м кв, площа вбудовано-прибудинкових приміщень і окремих комплексів громадського призначення – 11 370 м кв. Житловий комплекс розрахований на 1566 мешканців. Новий проект передбачає будівництво 522 квартир, що у два рази більше за показники попереднього детального плану, де йшлося про 219 квартир.


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

1728 1

Залишити Коментар