Logo
17 Січня 2018, 15:50

У Франківську обговорили тариф на користування модульною вбиральнею

На громадських обговорення в Івано-Франківській міськраді підтримали встановлення тарифу на користування новою громадською вбиральнею на "стометрівці" у розмірі 5 гривень за сеанс.

туалет

На громадські слухання, які проводив перший заступник начальника Департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою Ігор Сенчук, прийшли лише журналісти, пише Курс.
Сенчук розповів, що вбиральня автоматично прийматиме кошти і лише після цього нею можна буде скористатися. Пояснив, що це для того, щоби безпритульні там не залишалися.
Порядок формування тарифу регламентований Кабміном. У нього включили мінімальні витрати на зарплату прибиральниці з урахуванням податків, а також прямі витрати на обслуговування – електроенергію, водопостачання, туалетний папір.
Попередньо розрахувати, скільки людей користуватимуться вбиральнею, важко, тому рахували по 100 людей на день. За певний період часу тариф планують відкоригувати в залежності від кількості відвідувачів.
"Вже хтось пробував на міцність цю вбиральню, схоже, що головою, бо вм'ятина є на висоті людини. Вже встановили камеру навпроти", – зазначив у коментарі Сенчук.
Проектом пропонується встановити тариф на послугу з користування громадськими вбиральнями, яку надає КП "Івано-Франківськводоекотехпром", у розмірі 5 грн.
Почне діяти тариф з 1 лютого.
Прибирання вбиральні здійснюватимуть 4 рази на день.

На слуханнях зазначили, що в місті планують встановити ще дві такі вбиральні. Одну із них на вулиці Валовій планують поставити до літа.

Смітники поруч планують у майбутньому зробити підземними.

Пропозиції приймаються до 29 січня 2018 року: 1) у департаменті (76000, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, тел. 532212, 784200); 2) електронною поштою dkgmvk@ukr.net