Logo
2 Жовтня 2015, 17:12

У Франківську облаштують сучасний дитячо-юнацький футбольний центр – такі будуть тільки у п’ятьох містах України

В Івано-Франківську обговорили перспективи створення  дитячо-юнацького футбольного центру. У Франківську облаштують сучасний дитячо-юнацький футбольний центр – такі будуть тільки у п’ятьох містах України Це сталося піч час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з першим віце-президентом Федерації футболу України Вадимом Костюченком, пише Галка. Першим кроком до цього має стати введення в дію поблизу стадіону “Рух” футбольного поля.
“Відведена земельна ділянка 1,5 гектара, на якій розпочнеться будівництво сучасного футбольного поля зі штучним покриттям, трибунами до 500 місць, роздягальнями. Буде освітлення, необхідна інфраструктура”, – зазначив у коментарі журналістам Вадим Костюченко.
За його словами, перших гравців на новому футбольному полі планують приймати вже навесні наступного року. А пізніше  – приступити до створення ще декількох багатофункціональних футбольних майданчиків для різновікових груп, які у комплексі складуть основу майбутнього дитячо-юнацького футбольного центру. В намірах керівництва Федерації футболу – створити такі центри у п’яти українських містах, в тому числі, сусідніх з Івано-Франківськом Рівному та Чернівцях. Починаючи справу, представники Федерації пообіцяли взяти на себе обов’язки зі встановлення покриття футбольного поля, налагодження системи освітлення глядацьких трибун, впорядкування роздягалень тощо. Своєю чергою вони розраховують на те, що місцева влада сприятиме в проведенні благоустрою території та облаштуванні всіх необхідних комунікацій. Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Схожі новини:

Українські спортсмени підтримують українську армію. Безліч раритетних сувенірів...
Португальський футболіст Криштіану Роналду, який грає за іспанський...
Всіх охочих запрошують долучитися 28 червня до грандіозного...
В результаті благодійного аукціону чемпіонський пояс українки Аліни Шатернікової вдалося...
- фильмы в кинотеатрах Украины
By Борис Марія

Схожі Новини