Logo
29 Травня 2020, 16:01

У Франківську облаштують три приміщення для дозвілля дітей

Сьогодні міський голова Руслан Марцінків провів виїзну нараду в одному із таких приміщень.

Про це повідомили на офіційному сайті міського голови, інформує Типовий Франківськ.

Марцінків оглянув місце майбутнього дитячого центру у Крихівцях. Завдяки співпраці з Крихівецькою сільською радою та будівельною фірмою “Вамбуд” там будують сучасний заклад для дітей. Найближчим часом це місце повинне стати осередком для творчості діток.

“Хочемо, щоб тут були різноманітні гуртки для дітей та юнацтва. Щоб молодь з Крихівців, мікрорайонів БАМ, Військового містечка могла знайти для себе цікаве дозвілля”, – поділився планами Марцінків.

Також на оперативній нараді міський голова доручив опрацювати питання відкриття клубу за місцем проживання у Хриплині.

«Там на базі старої школи можна створити місце, де б діти могли займатися різною гуртковою роботою та розвивати свої таланти. Коли приміщення вже є, то потрібно використовувати їх правильно – для дітей. Адже діти – це найцінніше, що мають дорослі!», – наголосив міський голова.

А вже найближчим часом запрацює міський центр соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт».

Вихованці переїдуть у новеньке і сучасне приміщення, що на вулиці Галицькій. Там вже завершено ремонтні роботи, а наразі приміщення укомплектовують необхідними меблями та інвентарем.

За словами міського голови, його планували відкрити ще до 1 червня. Але через карантин роботи довелося призупинити, тож дещо не вклалися у визначені терміни. Та все ж зауважив, що двері нового закладу відчиняться вже на початку літа.

Схожі Новини