Logo

17 Квітня 2019, 17:41

У Франківську проаналізували передвиборчі програми кандидатів у Президенти

Сьогодні, 17 квітня, ГО "Центр UA" презентували аналіз передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур.

"Ми спробуємо підсумувати результати двох кандидатів. Ми вибрали певні тези, котрі люди б хотіли чути. Наприклад війна, повернення Криму. Відносно Зеленського його тези говорилися поверхово, наші аналітики зверталися в штаб, щоб було хоч щось зрозуміло. Про повернення Криму у нього ніяких механізмів не було, а ось в Петра Порошенка був механізм повернення політичним шляхом", - каже регіональний представник ГО "Центр Ua" Андрій Фендик. Пише Типовий Франківськ.

В ГО "Центр Ua" зазначають, двоє кандидатів мають однакові ініціативи і погляди на вирішення проблем, при приході їх до влади. Про права людини в кандидатів різні погляди. Петро Олексійович за єдину українську мову, і розвиток її. А Володимир Зеленський за рівень мови, що кожен має вибирати, якою йому мовою спілкуватися. За гендерну рівність в обох кандидата відповідь відсутня.

"Про медичну реформу теж є розбіжності, гарант хоче продовжувати медичну реформу та розвивати її, а Зеленський про основну медичну інфраструктуру" , - додає Фендик.

Про соціальну політику Зеленський хоче запровадити монетизацію пільг та субсидій. Петро Порошенко - за збільшення обсягу допомоги при народженні і догляді за дитиною.

"Жодний з них не виключає поєднання з ЄС і НАТО. В них є розбіжності, в діючого президента - національні цінності, а в кандидата на пост президента Зеленського більше зберегти екологію, економіку", - каже Андрій Фендик. Додає, що більше обіцянок є у Зеленського, проте вони не описані векторно.

Відзначають, що багато людей голосує не за Вололимира Зеленського, а проти Петра Порошенка. Певний вплив на таке несе "Слуга народу", реклама, і ця ситуація із дзвінком.

 

 

Схожі Новини