Logo
29 Жовтня 2017, 11:30

У Франківську петиція за поквартирне відключення від центрального опалення зібрала понад 250 підписів

Електронна петиція до влади Івано-Франківська з проханням надавати дозволи на відключення від центрального опалення поквартирно протягом тижня зібрала необхідну кількість підписів.

петиція

Петиція "Дозвіл на відключення від центрального опалення поквартирно" зареєстрована на сайті електроних петицій до влади Івано-Франківська 21 жовтня. Під нею уже підписалися вже понад 250 людей, пише Курс.

"Шановні мешканці! Кожен з нас має мати правно на індивідуальне опалення! Дохід у всіх різний – якщо моя сім'я не має коштів, ми готові не користуватися опаленням взагалі або виключно економно та з можливістю регулювання часу роботи/температури! У нашому під'їзді багато одиноких літніх людей, які не в змозі самостійно встановити індивідуальне опалення (на жаль), хтось інший просто здає квартиру і не переймається, а когось ціни влаштовують й такі! Але багато для кого це дорого! Ми, жителі міста, мусимо вимагати такого права у влади на законних підставах! На жаль, на сьогоднішній день почути нас можуть тільки за допомогою мітингів та пікетів (майданів), тому давайте гуртуватися разом і вимагати цього", – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, для того, щоб представники міської влади розглянули петицію, вона має зібрати протягом 30 днів 250 підписів.