Logo
4 Березня 2020, 19:49
Теги: ремонт

У Франківську планують "великий" ремонт спортивних закладів

В УКБ розповіли про пріоритетні об’єкти у сфері культури та спорту Івано-Франківська.

Об’єкти культури та спорту завжди потребували особливої уваги міської влади. Адже ці дві сфери здійснюють визначальний вплив на розвиток та діяльність як молодих, так і вже старших жителів Івано-Франківська, пише Типовий Франківськ з посиланням на УКБ.

Наприклад, у 2019 році Управлінням капітального будівництва МВК завершений капітальний ремонт спортивного залу Муніципального Центру дозвілля по вул. Набережній ім. В. Стефаника, 42.

У 2020 році пріоритетом у цій галузі є такі об’єкти:

будівництво басейну на території ФОК по вул. Симоненка, 13. Розмір басейну 25х12 метрів, який пристосований для змагань міжнародного класу. Трибуни вміщуватимуть 120 глядачів;

будівництво футбольного поля у м. Івано-Франківську (в районі Пасічної поблизу так званого «німецького» озера). Габарити футбольного поля прийняті в межах міжнародних стандартів;

реконструкція Народного дому в селі Угорники Івано-Франківської міської ради;

ремонт приміщень Центрального народного дому на вул. Тараса Шевченка, 1 (ремонтно-реставраційні роботи);

капітальний ремонт Народного дому «Княгинин» на вул. Галицька, 40;

ремонтно-реставраційних робіт даху та приміщень будинку пам’ятки містобудування і архітектури місцевого значення охоронний №6-іф (колишня жіноча вчительська семінарія 1911р) адмінбудинку на вул. Дністровська, 28.

Окрім цього, тривають роботи з будівництва комплексного спортивного майданчика для ігрових видів спорту в районі вул. Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в у м. Івано-Франківську.

Проектом передбачено облаштування на майданчику нового покриття із наливного поліуретану, а для футбольного поля –покриття із штучної трави. Жителі Івано-Франківська зможуть грати там футбол, баскетбол, волейбол та теніс.