Logo
23 Грудня 2017, 19:00

У Франківську почалося будівництво нового моста на Пасічну – забивають перші палі (ФОТО, ВІДЕО)

Підрядник почав роботи з будівництва моста через Бистрицю Солотвинську в Івано-Франківську.

1

Про початок робіт повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Курс.

"Почали робити сваї під новий міст на Пасічну! Зроблено майданчик, завезена техніка, розпочато будівництво свай, замовлено залізні конструкції!" – написав Марцінків.

На офіційній сторінці мера йдеться про те, що будівництво він контролює особисто.

"Будівництво Галицького мосту контролюю особисто. Підрядник завершив підготовчі роботи і приступив до монтажу металевого каркасу - забивають сваї. Погода не заважає, поки холодно виконуватимуть підземні роботи, які не потребують нагрівання бетону. Цей міст - масштабний та вартісний проект для Івано-Франківська і його будує фірма з колосальним досвідом", - йдеться в дописі.
https://youtu.be/1nyOrr8WcWU

Недавно міст на Пасічну Руслан Марцінків назвав "майбутнім його політичної кар’єри". За словами мера, міст мають здати в експлуатацію в травні 2019 року.

Інженерна техніка для будівництва моста прибула до Івано-Франківська 18 листопада.

4

Нагадаємо, тендер на будівництво моста з будівництвом транспортної розв'язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило на початку липня з очікуваною вартістю 206,6 млн грн.

2

За будівництво моста змагалися чотири фірми. До аукціону не допустили двох учасників. Фірма ТОВ "Мостобудівельний загін №112", пов'язана з колишнім нардепом від Партії регіонів Володимиром Продивусом, запропонувала найнижчу ціну – 120 млн грн. Пізніше виконуючий обов'язки директора ТОВ "Мостобудівельний загін №112" Сергій Порожнюк пояснив, що компанія запропонувала таку ціну, щоб закріпитися у регіоні.

Будівельні роботи будуть проводитися у три етапи. Перша черга – будівництво транспортної розв’язки на вулиці Надрічній, друга черга – будівництво вулиці Хіміків, третя – будівництво самого моста.

3

Зазначимо, договір про будівництво моста з підрядником був підписаний 17 жовтня. Роботи мали розпочатися протягом 10 днів. Міський голова Руслан Марцінків звинуватив у затримці будівництва моста на Пасічну невідомого нардепа.

5

6

7

8

9

10

11