Logo
9 Листопада 2019, 11:11

У Франківську поліцейські-новобранці склали присягу

Вчоа, 8 листопада, у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася урочиста присяга молодих поліцейських, які пройшли відбір та вирушають на навчання до поліцейської академії.

Тринадцять хлопців і дівчат вирішили пов’язати свою долю з правоохоронною діяльністю, пройшли суворий конкурс та стали поліцейськими конвойної служби та поліцейськими центру забезпечення ГУНП, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію.

В урочистих заходах взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, начальник УКЗ майор поліції Андрій Бондюк та секретар поліцейської комісії ГУНП в області Володимир Коваленко.

До новобранців з вітальними словами звернувся начальник обласної поліції Володимир Голубош: «Стати на захист громадян, забезпечити своєю відданою службою їхній спокій і безпеку — саме такий шлях ви обрали для себе та сьогодні підтвердили це рішення, проголосивши слова присяги. І я щиро вітаю вас із цією важливою подією. Сумлінне виконання службових обов’язків, чесність, порядність, безумовне дотримання законності повинні стати вашими першочерговими та найважливішими життєвими принципами. І я дуже сподіваюся, що кожен з вас гідно нестиме звання поліцейського».

Після присяги молодих поліцейських чекає пів року підготовки у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС.