Logo
13 Березня 2019, 12:16
Теги: книга, війна

У Франківську презентували книгу про війну Путіна проти України

Сьогодні, 13 березня, у Івано-Франківську, в Книгарні "Є", відбулась презентація українського перекладу книги британського політолога Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України. Революція, націоналізм і криміналітет».

Як розповідає автор книги Тарас Кузьо, ідея написання зародилась ще шість років тому. Тоді це мало бути вузьке дослідження про Донбас та «Партію регіонів», інформує Типовий Франківськ.

«Проте у 2014 році розпочався Євромайдан, я побував у зоні АТО, побачив волонтерську працю і вирішив розширити тематику книги», - коментує Тарас Кузьо.

Автор книжки каже, що з усіх кандидатів на посаду Президента України лише кілька побувало в зоні бойових дій, зокрема теперішній – Петро Порошенко. Саме він зміг гідно протистояти впливу і агресії Путіна, саме він зможе робити це й надалі.

Політолог додає, книга вийшла друком у 2017 році англійською мовою, а цьогоріч, доповнена, українською та російською. Вона має більше 500 сторінок і складається з двох частин. У першій йдеться про Донбас, «Партію регіонів» та про думки російських націоналістів, українофобію. У другій - про російську агресію на Сході та у Криму, гібридну війну.

«Важливим було показати, як конфлікт між державами змінив національну ідентичність. Адже зараз більше 90 % людей, які живуть в Україні, позиціонують себе саме як українці», - підсумовує автор.

Також Тарас Кузьо зазначає, що події на Сході - це не про мовну політику. Адже чимало російськомовних українців підтримують Україну, перебувають у зоні бойових дій.

Книга «Війна Путіна проти України. Революція, націоналізм і криміналітет» вийшла з допомогою Міністерства інформаційної політики.