Logo
1 Листопада 2015, 16:18

У Франківську презентують книгу про співзасновника підпільного Українського національного фронту Зеновія Красівського

4 листопада в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відбудеться презентація книги Любові Маринович і Юрія Зайцева «Благословенні душі, що вміють випромінювати... (Зеновій Красівський і Олена Антонів)», яка побачила світ у Львівському видавництві «Свічадо».красівський

Вперше в українській історіографії підготовлена ґрунтовна, великоформатна книга (950 сторінок, понад 360 ілюстрацій) про лицаря духу, співзасновника підпільного Українського національного фронту Зеновія Красівського, який усе життя боровся за свободу України та легалізацію УГКЦ, відбувши за це понад 20 невільничих літ, та про його чарівну дружину Олену Антонів – берегиню політв’язнів, матір Тараса Чорновола, пише Фіртка.

Книга містить твори З. Красівського, зокрема унікальний листовний твір «Владимирський централ», вперше опубліковану поетичну збірку «Месник», видану 1984 р. в Лондоні збірку «Невольницькі плачі», його виступи, листи, у тому й епістолярний роман Зеновія та активістки Міжнародної Амністії з Нью-Йорка Айріс Акагоші, спогади друзів та співв’язнів, документи слідства й суду з архіву колишнього КДБ.

Окрема частина книжки присвячена незабутній Олені Антонів, яка трагічно загинула на очах у Зеновія.

Початок о 14.00.

Схожі Новини