Logo
23 Грудня 2014, 09:15

У Франківську присвятили виставку загиблим від рук різника-стоматолога (ФОТО)

У виставковому залі книгарні «Є» івано-франківський митець Роман Шаблєвський (Крейзі) презентував виставку «Ч28». Кілька десятків своїх картин він присвятив загиблим друзям Ігорю Струтинському та Антону Кучеряку, які померли від рук різника-стоматолога.

2

Також експозицію присвячено пам’яті франківського художника Ігоря Парфьона, якого поховали цієї суботи, пише Репортер.

«Це така ретроспектива, вечір пам’яті наших друзів, які цієї осені пішли від нас, – говорить Роман Шаблєвський. – Взагалі цей рік був тяжкий для всіх і кожного. Забагато втрат. Ми вирішили зробити такий вечір спогадів та пам’яті наших друзів».

За словами Шаблєвського, спершу виставку планували відкрити 11 січня в день народження покійного Атона Кучеряка. Її назва не випадкова. Антону Кучеряку, якого у дружніх колах називали – Чорним, мало виповнитися 28 років.

«Хоча можна було назвати «Парфон 60» чи «Ігор 35»,  чи «Крейзі 41», – каже Роман Шаблєвський, – А що? Життя непередбачуване. У мене є робота, мій автопортрет. У ній я ніби говорю замість них: «Куди пішли? Чому? Чому я сам у темноті?».

За словами кураторавиставки Євгена Філатова, виставка Романа Шаблєвського – це спроба привернути увагу до того, що люди помирають, тому нам не варто нічого відкладати, аби зайвий раз зустрітися та обмінятися емоціями.

Виставка триватиме кілька днів. Її закриття планують під музичний супровід та читання поезій.

4

3

7

5

1

6

Схожі Новини