Logo
15 Жовтня 2015, 20:12

У Франківську розповідали про програму підтримки прогресивних ініціатив “Міські ґранти”

Сьогодні, 15 жовтня в Urban Space 100 відбувся тренінг щодо підтримки прогресивних міських ініціатив «Міські ґранти» від платформи «Тепле місто».

грант

На тренінгу розповідали як втілити свої ідеї, як сформулювати їх в проекті, з чого почати заповнення аплікації на конкурс «Малих ґрантів».

Найважливіше, на думку, організаторів проекту - це знайти свою цільову аудиторію, розрахувати бюджет, узгодити авторське право (якщо таке є), також чим публічніший і відкритіший проект, тим краще.

Платформа «Тепле Місто» розпочала програму підтримки прогресивних міських ініціатив під назвою «Міські ґранти», на конкурсній основі надаватимуться організаційне сприяння та фінансова підтримка (до 80%) соціальним проектам та ініціативам, які спрямовані на сталий розвиток Івано-Франківська та створюють цінність для його громадян, покращують якість життя містян.

Один із учасників заходу Андрій Павліський зазначає:

"В мене є проект так званих "Зелених місць", які популярні в Європі, щось подібне мені хочеться втілити на вулиці Мазепи в Франківську. Зараз ми це проектуєло з архітектором. В проекті вільний простір з Wi-Fi, точкою для зарядки гаджетів і тому подібним".

Всі проекти, мають бути реалізовані в місті Івано-Франківську, дедлайн подання заявок - 22 жовтня 2015 року, а реалізація проектів відбуватиметься з 1 грудня 2015 до 28 лютого 2016 року. У першому конкурсі фінансування грантів складатиме до 10 тис. грн,  кількість переможців у першому конкурсі – чотири. Всі деталі конкурсу можна дізнатися на офіційній спільноті  «Фейсбуці» та на сайті «Теплого міста».