Logo
16 Листопада 2015, 17:43

У Франківську розшукали трьох малолітніх дітей, які втекли з дому через конфлікт із батьками

До Івано-Франківського відділу поліції близько 24.00 год. 15 листопада звернулася матір дітей 10, 9, 8 років, та повідомила, що вони пішли з дому і не повернулися.

діти

Правоохоронцями негайно було розпочато пошуки, інформують у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Усю ніч працівники сектору молодіжної превенції Івано-Франківського відділу поліції проводили пошуки, обходили двори, закинуті приміщення, підвали. Вранці діток знайшли у читальному залі однієї із бібліотек міста. Юні утікачі повідомили правоохоронцям, що ніч провели у під’їздах житлових будинків, періодично змінюючи їх. Приводом до втечі став конфлікт із батьками. Після проведеної «виховної години» із дітьми, вони закрили «на ключ» дітей у хаті, яку винаймають, а самі покинули будинок. Після цього рідні братики і сестрички, відчинили вікно і втекли від батьків, з якими вони проживали.

- Ми перевіряли усі ринки, вокзали, під’їзди та інші місця, де могли би перебувати дітлахи. Коли їх знайшли, діти пояснили, що батьки неналежно виконують свої обов’язки, тож вони вирішили від них піти. Наразі вирішується питання про розміщення їх у обласному центрі соціально-психологічного розвантаження, - розповідає начальник сектору молодіжної превенції, підполковник поліції Алла Бойчук.

Правоохоронці провели із дітьми профілактичну бесіду з приводу їхньої поведінки однак, вони категорично висловилися, що не хочуть проживати із батьками, оскільки ті погано ставляться до них, періодично б’ють їх, зловживають спиртними напоями, тож виявили бажання залишитись у дитячому притулку, а неповертатися до попереднього життя. За неналежне виконання батьківських обов’язків горе-батьків притягнуть до адміністративної відповідальності.