Logo

4 Березня 2015, 09:04

У Франківську сталася сутичка між міліціонерами та бійцями 128-ї бригади, які повернулися на відпочинок з Дебальцевого

Вчора ввечері Івано-Франківську в мікрорайоні БАМ сталася сутичка між бійцями 128-ї гірсько-піхотної бригади, які прибули на ротацію додому та правоохоронцями.

бійка

Побитих та затриманих міліцією хлопців виявилось четверо. Один з Івано-Франківська, решта троє - калушани. Всі вони бійці 128-ї гірничо-десантної бригади, яка днями повернулася із Дебальцевого.

За словами одного з бійців франківця Роман Дячишин, він з колегами відпочивали в одному з кафе в центрі Івано-Франківська. Одягнуті були по-цивільному, поводилися спокійно. Коли настав час їхати додому, вони замовили дві машини таксі, аби добратися до власного автомобіля Романа, залишеного на БАМі. Сам Роман їхав у другій таксівці. Коли ж під'їхали до місця призначення, сутичка вже тривала: хлопців з першої машини вже били міліціонери.

В міліції стверджують, що бійці АТО були п'яні, перегородили дорогу патрулю, почали звинувачувати їх у тому, що ті зараз не на сході, порвали на міліціонерах форму.

Трьох бійців було затримано і в кайданках доставлено у міськвідділ міліції. Одного госпіталізували до лікарні з розбитою головою. Жоден міліціонер у бійці не постраждав.

У відділку склали акт про адміністративне правопорушення. Згодом сторони пішли на мирову. Бійців АТО відпустили.

Схожі Новини