Logo

3 Травня 2018, 15:29

У Франківську стартує освітній проект для самовдосконалення "Insight education lab"

В Івано-Франківську стартує освітній проект "Insight education lab" - це авторський курс центру краси та моди "Star Face Family". За словами засновника та генерального директора Star Face Family Олександра Грабовського - це унікальний проект і дуже потрібний для молоді.
"Це неформальна школа, яка створена для молоді та покликана формувати особистість. Як показує практика, є багато людей, які мають амбіції й хочуть розвиватись, але мають страхи", - каже Грабовський.
Платформа працюватиме за п'ятьма напрямами: мода, здоров'я, краса, успіх лідерство. Втім курс можна пройти й за кількома окремими темами - успіх та лідерство, мода, здоров'я та краса, комплексний. Кожен курс має певну кількість відведених годин.
"Викладачі - це люди, які досягнули успіху, мають соціальну довіру та практичні навички у тій чи іншій сфері", - зауважує Олександр Грабовський.
Зокрема серед викладачів освітньої платформи хореографи Віра Часовських, Антоніна Терсенова, відома інстаблогер Оля Соловій, модельєри Любця Чернікова, Вікторія Белей, професійний візажист Ірина Говера, актор Олексій Лейбюк, ведучий Олександр Куровський та інші. Загалом буде 40 спікерів з Івано-Франківська. Відкриття школи планується з вересня.  Натомість зараз організатори проводять з кожної теми інтенсивні семінари та одноразові зустрічі. Учасниками школи можуть стати усі охочі. Для цього потрібно зареєструватись на сайті Insightlab.com.ua
"Вікових обмежень у навчанні немає. Курс розрахований для хлопців та дівчат", - відзначив О.Грабовський.
Після завершення освітньої програми кожен учасник отримає сертифікати, багаж знань та клубну карту "Star Face Family".

Схожі Новини