Logo
6 Вересня 2015, 10:02

У Франківську стартували міжнародні змагання рятувальників-волонтерів (ФОТО)

В Івано-Франківську стартували змагання-маневри за Перший міжнародний Кубок добровольців (волонтерів) - медичних рятувальників Мальтійської Служби Допомоги. У змаганнях беруть участь 12 команд мальтійців з Івано-Франківська, Львова, Києва та із-закордону - Польщі, Німеччини.

1

Учасників змагань привітали консул Республіки Польща у Львові, тренери,які навчали команди, представники мальтійського ордену з Польщі, представники медичного рятівництва Івано-Франківська, заступник начальника МНС в області та директор Карітас Івано-Франківськ, інформує Бліц-Інфо.

У чотирьох пунктах міста (Площа Ринок, Вічевий Майдан, Парк Шевченка (біля пам’ятника Кобзареві), міське озеро (біля пункту прокату човнів) акторів імітують різні екстремальні ситуації, травми, ушкодження... Команди мальтійських рятувальників, використовуючи спеціальне обладнання, намагаються швидко і якісно надати першу невідкладну допомогу.

Змагання проходитимуть цілий день у формі динамічного квесту. Кожне завдання оцінюється професійними суддями з країн Євросоюзу. Переможе та команда, яка найшвидше і без помилок виконає всі поставлені перед нею завдання.

"Навчання першій медичній допомозі дає можливість врятувати людину, яка постраждала внаслідок якоїсь нештатної ситуації.Перші хвилини після самої трагедії є найбільш цінними. Якщо грамотно надати допомогу людині, шанси на збереження життя і здоров'я збільшуються в рази. Відповідно наш курс швидкої медичної допомоги дозволяє отримати знання, які допоможуть правильно надати допомогу і врятувати життя і здоров'я людини. Це не тільки потрібно розвивати, а такий курс потрібно пройти якомога більшій кількості населення, щоб елементарні дії які можна зробити після трагедії, мінімізували ризик і зберегли здоров'я потерпілого", - вважає учасник змагань Любомир Солом'яний, волонтер Мальтійської служби Івано-Франківська.

Змагання - маневри проводяться в рамках програми розвитку Міністерства закордонних справ Польщі спільно з Мальтійською Службою Медичною та Мальтійським Орденом Польщі.

2

3

4

5

6

7

9

10

11

12

13

14

15

16

8