Logo
24 Серпня 2019, 10:00

У Франківську стартував забіг у вишиванках

Сьогодні, 24 серпня, в Івано-Франківську в рамках святкування дня Незалежності України провели забіг у вишиванках.

Мета пробігу – популяризація здорового способу життя, об’єднання різних спортивних спільнот Івано-Франківська та розширення дружніх зв’язків між ними, пише Типовий Франківськ.

Забіг у вишиванках не має вікових та інших обмежень. Спробувати може кожен. Обов`язкова умова для участі: прийти у вишиванці.

Забіг стартував на Вічевому майдані та продовжився центральними вулицями міста : вул. Галицька – Площа Ринок – вул. Шеремети – вул. Старозамкова – вул. Шпитальна – вул. Грушевського – вул. Козланюка – вул. Франка – вул. Незалежності (стометрівка) – Вічевий майдан.

Загалом учасники повинні пробігти два кола.

«Участь в акції взяло близько 300 дорослих та 100 діток», - каже чемпіонка світу серед юніорів та співорганізатор забігу Неля Непорадна.

Забіг у вишиванках - благодійна акція, зібрані кошти передадуть на лікування хворої Ірини Суховій, яка хворіє на цукровий діабет і потребує термінової операції по пересадці нирки.

До слова, на вічевому майдані проходила ще одна благодійна акція від спортивного клубу «Темпо» - «від щирого серця», де діти самотужки малювали серця на обличчі всіх бажаючих за символічну плату. Отримані кошти також передадуть на лікування дівчини.

Спортсменка також зазначила, що таку акцію проводять в Києві, Одесі, Кривому Розі інших містах України, а також за її межами, у Вашингтоні, Лісабоні і навіть Філадельфії.

Міський голова Руслан Марцінків також бере участь в акції.

"Нехай наш пробіг показує що ми сильна нація яка все поборе. Миру нам, здоров`я, єдності і щоб ми показали що Україна завжди буде незалежною", - сказав очільник міста.