Logo
18 Березня 2019, 13:23

У Франківську «Тепле місто» допоможе реалізувати п'ять проектів

Сьогодні, 18 березня, у Promprylad. Renovation представили переможців програми підтримки прогресивних міських ініціатив «Міські Гранти».

Конкурс проходить вже вдесяте. Цього разу грантовий фонд складає 80 000 гривень. На участь у конкурсі надійшло 19 заявок, 10 проектів пройшло у другий тур, інформує Типовий Франківськ.

Так, переможцями стали п'ять проектів, яким «Тепле місто» надасть організаційну та фінансову підтримку.

Зокрема на проект «Метод Кенгуру» виділять 18150 гривень. Його ініціаторами є громадська організація «Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

За словами представниці організації Анни Ленів, Метод Кенгуру - ефективний спосіб виходжування дітей, які народились передчасно. Увагу концентруватимуть на дітей, які народились раніше 37 тижня вагітності, а також вагою до 2,5 кг. Ідея полягає в тому, аби матір та немовля могли підтримувати фізичний контакт «шкіра до шкіри».

Так, проект реалізовуватимуть на базі відділення недоношених Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Туди закуплять зручні стільці та інше обладнання.

Серед переможців також проект виготовленння мозаїки анотаційної дошки Наталії Кобринській на вулиці Труша. Він коштуватиме «Теплому місту» 20 000 гривень, ініціатори - «Франківськ, який треба берегти».

Також «Міські гранти» профінансують проект «Музична кімната». На нього виділять 19 932 гривень. Ним передбачено відкриття музичної кімнати, де у вільному доступі будуть музичні інструменти, проводитимуться заняття для дітей.

Крім того, підтримали проект «Фотопортрет 2019. 7-й національний бієнале імені Степана Назаренка», вартістю 18 000 гривень.

Частково платформа  також профінансує концерт до Дня Матері «Моїй Матусі». На нього виділять 3918 гривень.

Схожі Новини