Logo
30 Жовтня 2019, 16:32
Теги: форум

У Франківську триває підготовка до книжкового форуму «Сторінками української книги»

Сьогодні, 30 жовтня заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провів нараду з питань підготовки до проведення в Івано-Франківську виставки сучасної друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги», яка відбудеться 8-9 листопада у фортечній галереї «Бастіон».

Книжковий фестиваль організовується уже шостий рік поспіль. Традиційно свято книги та друкованого слова проводиться за сприяння обласної державної адміністрації до Дня української писемності та мови і приурочується до знаменних і пам’тних дат, інформує прес-служба ІФ ОДА.

«У 2019 році ми відзначаємо 100-річчя Соборності України, фестиваль  буде присвячений цій знаменній даті. Тому потрібно організувати його проведення на належному рівні»,- сказав Василь Івасик.

Учасники наради обговорили основні завдання щодо підготовки виставки-презентації друкованої книжкової продукції, зокрема, театралізованого тематичного урочистого відкриття, представництва учасників, якими традиційно є видавництва та книготорговельні організації  з Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської областей, інших міст нашої держави, виготовлення  рекламної продукції тощо.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта повідомив, що на фестивалі презентуватимуть нові видання, які було надруковано в області на виконання заходів регіональної цільової програми книговидання у 2019 році, а також програми відзначення в області 100-річчя створення ЗУНР і 100-річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР.

«Завдання нашого форуму – промоція вітчизняних видавництв і авторів, що, своєю чергою, сприятиме популяризації української книги і читання. Оскільки ми відзначаємо 100-річчя Соборності, цьогоріч фестиваль також підсилено заходами, які передбачено обласною програмою з відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки і 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки», – наголосив посадовець.

Схожі Новини