Logo
25 Серпня 2015, 14:07

У Франківську урочисто розпочався Патріарший Собор УГКЦ (ФОТО)

Сьогодні, 25 серпня в Катедральному соборі Святого Воскресіння розпочав свою роботу Патріарший Собор.

5

Звуком трембіт і короваєм на вишитому рушнику, зустрічав Івано-Франківськ Главу і Отця УГКЦ Патріарха Святослава, пише Бліц-Інфо.

Відкриття IV сесії Собору розпочалося з Божественної Літургії. Після її завершення Глава УГКЦ Патріарх Святослав звернувся з привітальним словом до гостей та делегатів.

"Хочу привітати всіх делегатів IV сесії Патріаршого Собору, які прибули до цього міста з 57 країн світу, де наша церква переживає своє відродження. Цей Собор є знаком надії для нашого народу. Знаком, що Бог з нами і допоможе нам вигнати усяке зло з нашої многостраждальної Батьківщини. Я хочу привітати наших владик - наслідників апостолів. У Божому слові апостоли є родоначальниками нових поколінь Ізраїля, так само і наші владики є духовними батьками своїх єпархій і екзархатів", - звернувся до присутніх Патріарх Святослав.

Після привітання, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Богдан Дзюрах зачитав декрет Патріаршого Собору.

Після Божественної літургії в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі розпочалися пленарні засідання Собору. На них обговорюватимуть визначені теми, аналізуватимуть церковні ситуації та явища та прийматимуть резолюції.

4

6

7

8

1

9

2

3

15

13

10

11

12

14

ФОТО: Бліц-Інфо, Фіртка