Logo
28 Листопада 2017, 15:45

У Франківську відбудеться прем’єра вистави 16+ «На західному фронті без змін»

У франківському драмтеатрі вперше в Україні покажуть виставу за Ремарком «На західному фронті без змін».

вистава

Глядачам обіцяють експерименти зі сценічним простором, перевірку на міцність. Війну покажуть у подекуди неприкритому вигляді, тож вистава має позначку 16+, пише Репортер.

Режисер – актор драмтеатру Олексій Гнатковський. Це його перша режисерська робота. Крім того, вистава стане прем’єрою режисерської майстерні, яку минулого року запустили у драмтеатрі.

Олексій Гнатковський виношував ідею вистави два роки.

«В серпні ми взялися за підготовку вистави, – каже Гнатковський. – За ці два роки ми багато радилися, але для мене завдання суттєво змінилося. Мене зачепила ідея втраченого покоління. У сучасному світі післявоєнна реабілітація ветеранів є поширеною, в Україні нині такого немає. І про це також треба говорити. Ми звикли сприймати війну як щось буденне і це – найжахливіше». «Це дебют Гнатковського. Але сказати, що він новачок – не можна, – говорить директор театру Ростислав Держипільський. І аби зрозуміти всю кухню режисуру ми вирішили, що йому варто пройти весь процес. По тому, що я бачив – вистава буде дуже цікава. Це суголосно з нашими подіями на сході – вистава буде актуальною, болючою, але ми не можемо бути осторонь цих подій». вистава1

Ролі виконують Ігор ЗахарчукОлексій ЛейбюкЄвгеній ХолоднякІван БліндарВіктор Абрам’юкМикола Сливчук.

Художній керівник – Ростислав Держипільський.

Прем’єра відбудеться 30 листопада і 1 грудня о 18:00.

«В тексті багато про смерть і війну, а ми ставимо виставу про мир і життя, – додає Гнатковський. – У нашій виставі усі шість хлопців грають одну людину – головного героя»

Візуалізацію виконують Юрій Овчар і віджей групи Cube.

Схожі Новини