Logo
22 Жовтня 2015, 19:20

У Франківську відбувся автопробіг на підтримку пораненого Олега Івахнюка (фото)

22 жовтня в Івано-Франківську відбувся автопробіг на підтримку пораненого бійця АТО Олега Івахнюка.

Організував акцію Андріан Волгін - побратим пораненого, боєць батальйону "Донбас". Втім, охочих підтримати цю добру справу виявилося небагато - на звернення Андріана відгукнулося всього кілька чоловіків із благодійного автоклубу "09 регіон", пише Стик.

   "Ця подія була задумана заради мого побратима Олега Івахнюка, який зараз знаходиться в Іспанії на лікуванні. Сьогодні йому повинні робити чергову операцію. Кошти на лікування свого часу збирали всією країною - вдалося зібрати 10 тисяч євро, а всього потрібно 50 тисяч. Хочеться звернутися до людей, наголосити, щоб вони не жили самими лише виборами. Я бачу купу передвиборчої агітації, на яку тратиться дуже багато грошей", - розповів Андріан Волгін.

Він додав, що лайків та поширень у соцмережі повідомлення про автопробіг зібрало чимало, а ось прийти більшість з цих людей не спромоглася. Байдужість людей, як висловився Андріан, просто неймовірна.

Після цього дев'ять автомобілів учасників акції вишикувалися у колону та проїхали кілька кругів навколо Меморіального скверу, мигаючи фарами.

Нагадаємо, що Олег Петрович Івахнюк - уродженець Калуського району, український футболіст. У другій лізі грав за львівські «Карпати-3», а також за «Спартак-2» (Калуш). Учасник лютневих протистоянь 2014 на Майдані та війни на сході України, в складі батальйону «Донбас». 17 липня разом із побратимами він брав участь у боях біля міста Попасна (Луганська обл.), а наступного дня хлопці потрапили в засідку. Отримав поранення 3-ма кулями в ліву ногу, переніс кільканадцять операцій. Має вогнепальне наскрізне й сліпе кульове та осколкове поранення медіальної поверхні частини лівого стегна, перелом лівої стегнової кістки.

Всі бажаючі можуть перерахувати кошти на банківську картку Приватбанку, яку Олегу виготовили спеціально для цих потреб: 4149 4978 0992 1416. Призначення — “Благодійний внесок для лікування Олега Івахнюка”.

         

Схожі Новини