Logo
11 Березня 2019, 12:59

У Франківську відбувся кастинг конкурсу "Містер Прикарпатський університет"

У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника студентський Сенат відновлює традицію проведення конкурсу краси та мужності серед студентів "Містер Прикарпатський університет".

Як повідомляє прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника, голова студентського Сенату Юрій Лозяк розповів, що цьогоріч конкурс відбудеться в травні, а днями вже провели кастинг учасників, пише Типовий Франківськ. 

На кастинг "Містер Прикарпатський університет" зареєструвались 25 юнаків. Він проходив у Pasage Gartenberg. Хлопці брали участь у трьох конкурсах: "Розкажи про себе", дефіле та запитання-відповідь.

"Ми хочемо відновити добру традицію нашого університету щодо проведення конкурсу "Містер Прикарпатський університет". Нам приємно бачити таку велику кількість заявлених учасників, адже цьогорічний конкурс пройде під гаслом "Дозволь мрії здійснитись". Конкурс відбудеться в травні у рамках відзначення Дня університету", – зазначив Юрій Лозяк.

За результатами кастингу до фіналу конкурсу ввійшло 12 учасників з різних факультетів. 

У фіналі конкурсу організатори обіцяють феєричне шоу, яскраву хореографію, виступи гостей та талановитих студентів. Також усі учасники отримають призи від партнерів: Інтернет-магазину MOYO, Pasage Gartenberg, Animal Gym та інших.