У Франківську відбувся незвичний забіг проти дискримінації (ФОТО)

Сьогодні, 7 жовтня в Івано-Франківську відбувся забіг проти дискримінації маломобільних груп населення.

1

Учасники стартували від центральної алеї міського парку, бігли по пішохідній зоні вул.Шевченка і поверталися назад. загалом бігли 2 кола по 2,5 км, інфоромує Бліц-Інфо.

Участь у забігу взяли, як професійні бігуни так і мами з дітками. Загалом було 15 учасників. На завершення забігу на усіх учасників чекало смачне чаювання.

“Саме сьогодні по всіх містах рандеївці вирішили присвятити забіг підтримці маломобільних груп населення. Не можу сказати, що їх дискримінують, проте те що у них немає інфраструктуринх рішень і вони позбавлені можливості повністю себе реалізувати, це так. Тож не можна робити вигляд, що цього немає. Ми розуміємо, що потрібно створювати безбар’єрне середовище. Адже до маломобільних груп відносяться і мами з візочками. Потрібно їм створювати доступ до кафе, магазинів, аптек. У Франківську активно розвиваються різні проекти на підтримку маломобільних груп“,- розповідає куратор Frankivsk runday Дана Антонишин.

За словами кураторки, 5-ти кілометрові забіги Frankivsk runday відбуваються щосуботи.  Така ініціатива діє по всій Україні. Спортсмени збираються разом, щоб побігати і контролювати свої результати забігів.

Ми з хлопцями завжди раді підтримати такий проект, адже все одно бігаємо зранку, а так ще і корисну справу зробимо“, – каже учасник забігу, очільник обласної Асоціації учасників АТО Тарас Шпук.

2

3

4

5

6

751 1

Залишити Коментар