Logo
10 Жовтня 2019, 13:47

У Франківську відкрили анотаційну дошку в честь загиблого бійця

Сьогодні, 10 жовтня, в переддень Дня захисника України, на фасаді ЗШ №4 відкрили ще одну анотаційну дошку. 

Вона Присвячена  військовослужбовцю батальйону зв’язку 114-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід» ЗСУ, зв’язківцю 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, прапорщику Василю Джусу, пише Типовий Франківськ з посиланням на сайт міського голови.

Чоловік  загинув 16 травня 2019 року від осколкового поранення в зоні ООС на Донеччині. Василеві було 44, у нього залишилися мати і донька.

Представник асоціації ветеранів АТО, заступник командира батальйону, де служив Джус, Іван Бондарів згадує, яким був Василь: "Бог забирає найкращих, він дійсно був таким. Василь був хорошим фахівцем, а ще хорошою людиною: хто б не просив про допомогу, він відгукувався. Василь міг би сидіти в штабі, обслуговувати техніку, але свідомо пішов на передову, на першу лінію. Він буквально 2 тижні не дочекався, щоб повернутись додому".

"В переддень свята відкрили дошку, на жаль, черговому нашому сучаснику, який загинув на війні. Прикро що йдуть справді найкращі. Василь зголосився добровільно піти на війну, адже бачив великий брак кадрових військових на фронті", – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Мер вручив нагороду Президента України, орден ІІІ ступеня «За мужність» посмертно мамі Героя.