Logo
13 Жовтня 2015, 17:28

У Франківську відкрили виставку "Скарби історичної пам'яті", присвячену 73 річниці утворення УПА

В рамках проекту "Прочитай книгу про війну" у Івано-Франківській бібліотеці - філії № 2 діє книжкова виставка "Скарби історичної пам'яті", присвячена 73 річниці утворення УПА.

фіртка

До уваги користувачів представлені численні документи, матеріали, офіційні публікації про діяльність Української повстанської армії, пише Фіртка.

Особливу увагу зосереджено на книгах спогадів: А. Вардзарука "Пам'ятаймо !", Ф. Кондрата "Ми стали волі на сторожі", М. Дяченка (Боєслава) "Сурми, партизанська музо", Є. Андрусяк "Спогади", М. Посівнича "Нескорений командир", З. Бойчука "У серці мали те, що не вмирає".

Представлені книжки серії "Події і люди", багатотомний "Літопис Повстанської Армії" та світлини бійців УПА ("Армія безсмертних" В. В'ятровича тощо).

"Насамперед, ми хотіли зацікавити підростаюче покоління, тому підбирали такі видання і статті з періодики, які могли б показати не лише історичне тло і епопею битв, а душевний стан бійців і їх родин, трагічні і радісні життєві історії простих українських сімей", - кажуть бібліотекарі.

Схожі Новини