Logo
8 Листопада 2015, 11:39

У Франківську відкриття першого в Україні урбаністичного радіо відзначили вечіркою. ФОТО

Вчора, 7 листопада, в Івано-Франківську у громадському ресторані “Urban Space 100″ вечіркою відзначили відкриття першого в Україні ураністичного радіо “Urban Space Radio”. вечірка Гостей заходу розважали гурти два київських гурти: Lakeway та Us.

Спільне свято дає відчуття об’єднаності однією метою, дарує нагоду подякувати одне одному за підтримку. Це час, щоб взяти паузу, насолодитися результатами роботи та набратися енергії для продовження, – йдеться на сторінці “Urban Space Radio” у Фейсбук.

Радіо мовить в інтернеті, в «Urban Space 100», а також частково в FM-діапазоні у партнерстві з однією з міських станцій. В ефірі буде сучасна та якісна українська музика, власні інформаційні програми, в першу чергу розмовного жанру, інформує Станіславське ТБ.

Як зазначає команда Urban Space Radio, це радіо буде незалежним і на 100% прозорим медіаканалом. Прозорість і публічність радіостанції буде як інституційною, так і фізичною – прозора студія буде розташована в «Urban Space 100». 

За словами керівника управлінської команди «Тепле Місто» Юрія Филюка, відвідувачі зможуть спостерігати за розмовами, передавати свої запитання, подавати невербальні сигнали схвалення або заперечення, розмовляти і взаємодіяти з ведучими та гостями радіо – громадськими активістами, митцями, підприємцями, студентами.

Слухати прямий ефір можна за посиланням >>>