Logo
15 Червня 2019, 21:33

У Франківську вперше офіційно святкуватимуть День батька

Завтра, 16 червня в Івано-Франківську відзначатимуть нове державне свято День батька.

Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків, пише Типовий Франківськ.

Свято пройде в міському парку ім.Т. Шевченка з 13.00 до 15.00.

"Думаєте як провести завтра сімейний відпочинок? Тоді гайда у наш парк! З 13 год. на вас чекає неймовірно веселе свято до Дня батька! Не пропустіть! P.S. Татусі, готуйтеся", - запрошує на свято міський очільник.

 

Додамо: 

День батька 2019: історія свята У 2019 український Кабмін схвалив проект указу президента і, таким чином, затвердив нове офіційне свято – День батька, яке відтепер буде відзначатися в нашій країні на державному рівні. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 8 травня.

Свято було затверджено в нашій країні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька в виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.

Раніше в Україні День батька також святкувався, але тільки на неофіційному рівні в третю неділю червня, а також у третю неділю вересня. Громадські організації домагалися офіційного статусу для Дня батька з 2006 року.